Arama

Satış ekibiyle iletişime geçin

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin işletmenize sağlayabileceği avantajları keşfetmeye hazır mısınız? Özel satış ekibimiz size yardımcı olmak için hazır.

Yerel bir satış yetkilisine ulaşın

Şirketiniz nerede bulunuyor?


Alanınız nedir?

Satış

Adam Oelschläger

Sales Engineer

+49 159 0659 4337

adam.oelschlaeger@magicad.com

Alejandra Garay

Sales Coordinator

+46 850 27 47 50

alejandra.garay@magicad.com

Alexander Schneider

Sales Engineer DACH

+49 176 615 217 84

alexander.schneider@magicad.de

Andreas Flyborg

Sales Engineer

+46 31 22 8718

andreas.flyborg@magicad.com

Andrew Port

Sales – MagiCAD for Revit

+44 (0)7388 694205

andrew.port@magicad.com

Chi Tran

Internal Sales DACH

+49 151 119 218 88

chi.tran@magicad.de

Diego Tresoldi

Sales Manager Nord Italia

+39 335 663 7732

diego.tresoldi@magicad.com

Emma Danielsson

Area Sales Manager

+46 031 22 86 01

emma.danielsson@magicad.se

Gavin Doherty

Sales – MagiCAD for Revit

+44 (0)7500 833263

gavin.doherty@magicad.com

Henry Ihalainen

Sales – Finland

+358 040 7499 173

henry.ihalainen@magicad.com

Ina Keinonen

Sales & Marketing Manager

+49 151 1219 4338

ina.keinonen@magicad.com

Jamie Smith

Sales – MagiCAD for Revit

+44 (0)7557 508515

jamie.smith@magicad.com

Johan Westerudd

Sales Engineer

+46 70 619 77 20

johan.westerudd@magicad.com

Kateryna Sibilieva

Area Manager

+358 40 5527012

kateryna.sibilieva@magicad.com

Koray Simsek

Sales Manager

+90 535 346 3776

koray.simsek@magicad.com

Miikka Toikka

Territory Manager – Iberia

+34 622 059 446

miikka.toikka@magicad.com

Niklas Dahlberg

Team Lead – Finland

+358 40 7727 473

niklas.dahlberg@magicad.com

Per Nordqvist

Area Sales Manager

+46 031 22 87 97

per.nordqvist@magicad.se

Peter Jensen

Key Account Manager

+46 724 01 12 05

peter.jensen@magicad.com

Ruggero Valsecchi

Area Manager Italia

+39 339 366 7850

ruggero.valsecchi@magicad.com

Sanna Kartano

Sales Engineer

+358 40 0165 674

sanna.kartano@magicad.com

Sofia Zell

Area Sales Manager

+46 08 122 058 70

sofia.zell@magicad.se

Suvi Hirvonen

Sales – Finland

+358 044 3542 218

suvi.hirvonen@magicad.com

Torsten Kaufmann

Team Lead Sales DACH

+49 176 465 297 23

torsten.kaufmann@magicad.de

Veronica Theander

Sales Manager

+46 031 22 86 02

veronica.theander@magicad.se

Ville Kuusniemi

Sales Engineer

+358 458 573 338

ville.kuusniemi@magicad.com

Bayileri ve temsilcileri

Admea bv

www.admea.nl

Netherlands

+31 79 342 6115

Glodon (Hong Kong) Software Ltd

hk@glodon.com

Hong Kong

+852 2333 7560

Glodon Company Ltd

https://www.glodon.com/en/

China

+86 10 8773 0700

Glodon International Pte. Ltd.

sg@glodon.com

Malaysia, Singapore

+65 6567 1648

InfoEra Latvia, SIA

www.infoera.lv

Latvia

+371 2411 0303

InnoSim

magicad@innosim.kz

Kazakhstan

+7 727 3104207

INTECH

www.intech.fr

France

+33 (0)9 81 19 99 59

INTELIKA d.o.o.

www.intelika.hr

Croatia

+385 1645 4070

Körös Consult Kft.

magicad@kconsult.hu

Hungary

+36 20 405 0343

Linetek System

www.linetek.co.kr

South Korea

jh.park@linetek.co.kr

MagiCAD Group GmbH

vertrieb@magicad.de

Austria, Germany, Switzerland

MagiCAD Group Oy

info@magicad.ee

Estonia

+372 5628 6556

Man and Machine RO SRL

www.manandmachine.ro

Romania

+40 31 228 8088

MAT Usługi Informatyczne

www.mat.net.pl

Poland

+48 12 252 0600

NTI A/S

www.nti.dk

Denmark

+45 7010 1400

NTI AS

www.nti.biz/no

Norway

+47 483 12 300

NTI Iceland

nti.biz/is

Iceland

+354 6998202

Middle East

Omnix International LLC.

www.omnix.ae

Qatar, Saudi Arabia, United Arab Emirates

+971 56 479 2472 (mobile), +971 04 306 3777 (direct)

PJSC «ARCADA»

common@arcada.com.ua

Ukraine

+380 44 502-33-35

REFSA

www.refsa.com

France

+33 (0)1 43 43 76 51

Tase solutions

www.tase.be

Belgium

+32 22 47 92 05

Tase solutions Luxemburg

www.tase.lu

Luxemburg

+352 250 75 0330

UAB InfoEra

www.infoera.lt

Lithuania

+370 5278 8456